Toužíš po úspěchu v obchodním světě?

Chceš pracovat sám pro sebe, mít nadstandardní ohodnocení a nebát se, že přijdeš o povolání i v dobách krize? 

S námi se můžeš profesně rozvíjet a stabilně zvyšovat svůj příjem

Napsali o mně

Objevte zásady úspěšných a změňte své myšlení na cestě k lepšímu životu

Každé 3 dny dostanete na svůj e-mail jednu zásadu s úkoly, díky kterým nadobro změníte své myšlení.

Zadejte váš nejlepší e-mail

Žádný spam, jen hodnotné informace. Ze zásad se můžete kdykoliv odhlásit.

Buď pánem svého času a veď úspěšný život

Nejsi spokojený(á) v zaměstnání, kde musíš poslouchat šéfa, pracovat mnoho hodin a k tomu nedostaneš adekvátně zaplaceno? Pomůžeme ti k časové svobodě.

Staň se členem našho týmu FI

Ukážeme ti, jak můžeš díky naší podpoře začít budovat portfolio klientů a zajistit si nadstandardní příjem. Vystup z komfortní zóny a udělej to nejen pro sebe, ale i pro svoji rodinu.

Uč se od těch nejlepších profesionálů z oboru

Abychom patřili mezi špičku v tomto oboru, tak se učíme od těch nejlepších mentorů a koučů v ČR. Jako je například Mark Dzirasa, Marián Jelínek nebo Jan Mülhfeit.

Výhody spolupráce s FI

Dostaneš seriózní klienty

Každý podnikatel ví, že klienti jsou základní stavební kámen každého businessu. Neuč se na známých a kamarádech. Zajistíme ti vlastní klientelu, díky které lehce překonáš začínající období v nové profesi.

Předáme ti veškeré know-how

Jsi komunikativní a cílevědomý? To nám stačí. Vše ostatní tě naučíme. Analytik ti pomůže na tvé cestě k úspěchu a ti nejlepší z nejlepších v tomto oboru tě naučí, jak správně dělat toto řemeslo.

Staneš se naším partnerem

Zařadíme tě do kariéry ihned přímo úměrně tvým dovednostem. Nemusíš tedy začínat znovu od nuly. Pokud máš větší ambice, můžeš se stát partnerem s podílem na zisku společnosti. Rádi ti pomůžeme.

Chceš život opravdu prožít a ne ho jen přežít?

Pocházím z běžné české rodiny a už jako malý jsem měl velký sen, že jednou až budu velký, tak budu finančně nezávislý, abych mohl sobě a své rodině zajistit lepší život. Pro svoji touhu uspět jsem se byl ochotný už od 19 let učit od úspěšnějších lidí, osobnostně rozvíjet své talenty a vystupovat z komfortní zóny překonáváním svých limitů.

„Co dokáže intuice, a jak se stoupá ke dnu aneb příběh cesty ke skutečnému bohatství“ – článek, který o mně napsal Petr Casanova.

V epizodě „Myšlením na vrchol“ se bavíme s Lukášem Ederem o osobním rozvoji, vlivu úspěchu na štěstí a objevování silných stránek.

Od nuly k milionovému businessu

Díky entuziasmu a ochotě podávat mimořádné výkony, jsem už ve 21 letech vydělával přes 100tis. měsíčně a ve 24 letech jsem se stal dolarovým milionářem.

Pokud tě více zajímá můj příběh, tak se podívejte na moji stránku www.michalruckel.cz, kde se dozvíš o moji životní cestě více.

Tím, že jsem si vším, co je potřeba si pro úspěch osvojit, osobně prošel úplně od začátku a nepocházím z žádné prominentní rodiny, kde bych měl na „růžich ustláno“, tak jsem schopný to naučit i tebe.

In vestice s ohromným výnosem

Jedinou tvojí přidanou hodnotou na cestě za úspěchem v naši společnosti je čas a chuť se učit novým věcem. Naopak my v FI si dobře uvědomujeme, že úspěch nás všech je přímo úměrný úspěchu tvému.

Momentálně jsme ve velké růstu a máme jedinečnou příležitost pro ambiciózní lidi, co chtějí budovat sebe a své podnikání, aby mohli žít svobodně a plnit si své sny.

Pokud chceš mít práci jako poslání, kterým budeš obohacovat nejen sebe, ale i lidi kolem, jsi tady na správném místě.

Michal Rückel, MBA

Přidáš se mezi nás?

Koho hledáme

Hledáme cílevědomé a komunikativní lidi, kteří touží po úspěchu, seberealizaci a chtějí od života více, než jen nudné zaměstnání.

Pokud chceš patřit mezi tyto lidi, co žijí život podle svých představ, tak se přidej k nám do týmu.

Tvoříme komunitu úspěšných lidí, kteří obohacují tento svět. Přidáš se mezi nás a povedeš i ty úspěšný a bohatý život?

Klientská mise

Pomoci klientům zdravě nastavit rodinné finance, aby mohli prožít život v prosperitě a hojnosti.

Týmové poslání

Měnit lidské životy k lepšímu a ukázat ostatním, že to jde i jinak, než je naučil zkostnatělý školský systém.

Většina společností zabývající se finančním poradenstvím spíše prodává, než radí. Bezhlavě přijímají nové poradce, budují si svoji síť za účelem zisku, ale na klienty už příliš nemyslí. Z toho důvodu je trh přesycen neodbornými finančními poradci a lidmi, kteří mají nešťastně uzavřené finanční produkty.

Při sestavování finančních plánů pro naše klienty se držíme historicky prověřených pravidel. Postupujeme od zajištění životní úrovně proti nenadálým situacím až po efektivní dělení majetku na třetiny.

Tím mají naši klienti vytvořenou likvidní rezervu, zainvestované peníze ve střednědobém horizontu a nemovitý majetek, který jim ideálně přináší pasivní příjem. Proto se naši klienti nebojí toho, co bude s jejich příjmy v důchodovém věku, ale naopak se na něj těší.

Bez nadsázky můžeme říct, že naše klienty připravujeme na lepší budoucnost.

Pokud chceš patřit mezi úspěšné lidi, kteří žijí život podle svých představ, tak vyplň formulář níže a pobavme se o spolupráci

Co bude následovat?

Proč chceme tvůj kontakt?

Naše projekty

Naše snažení není jen o vydělávání peněz, ale i o vyšším smyslu a obohacení celé společnosti

Staň se také součástí naší nadace, díky které pomáháme dětem s nalezením jejich talentů a silných stránek.

FI podporuje neziskovou organizaci Nedoklubko z.s.,

která pomáhá rodinám s předčasně narozenými dětmi, u nichž došlo k ohrožení jejich dalšího vývoje perinatálními riziky. Nedoklubko z.s. spolupracuje s odborníky z řad neonatologů, psychologů, dětských neurologů a Českou neonatologickou společností. Podporuje řadu projektů na pomoc nedonošeným dětem a jejich rodičům včetně perinatologických center. Nově se podílí i na odborném výzkumu.

Každý klient FI je součástí této pomoci.